O NASZEJ FIRMIE

   Firma ALL-MONT z siedziba w Słupcy świadczy usługi na terenie całej wielkopolski w zakresie projektowania - wykonawstwa instalacji multimedialnych zarówno w domach jak również w dużych firmach .
    Profesjonalne podejście do każdej inwestycji pozwala nam zdobywać coraz większa liczbę zadowolonych klientów, którzy darzą nas swoim zaufaniem.
Nasza firma wykonuje wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne - pomiary elektryczne, alarmowe, monitorujące (monitoring-kamery przemysłowe) zapewniamy również profesjonalny montaż i serwis instalacji do odbioru telewizji naziemnej DVB-T, jak również anten satelitarnych, domofonów, sieci komputerowych LAN oraz WiFi. Kompleksowo wykonujemy również montaż - sprzedaż automatyki napędy do bram i garaży a także systemów INTELIGENTNY DOM, coraz bardziej powszechnych na naszym rynku.
    Posiadamy długoletnie doświadczenie i profesjonalne urządzenia pomiarowe, co pozwala na wykonanie szybkiego, czystego i perfekcyjnego montażu. Realizujemy zarówno małe jak i duże zlecenia.
Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów zapewniamy na wszystkie nasze usługi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Budujesz, remontujesz?-Wykonamy dla Ciebie wszystkie instalacje pod klucz, w ten sposób unikniesz sytuacji że coś przeoczyłeś. Polecamy mechanizmy automatyki do bram wiodących firm takich jak Aprimatic, Nice, Came, Key, Beninca, Faac, BFT
Nasza oferta poszerzyła się również o sprzedaż montaż oraz serwis szlabanów parkingowych !!!

Valid XHTML 1.0 Strict

alarmy poznań

alarmy słupca

all-mont

domoony poznań

instalacje alarmowe poznań

instalacje CCTV poznań

instalacje elektryczne

kompleksowe instalacje

monitoring poznań

montaz domofonów słupca

montaż anten satelitarnych

montaż anten słupca

montaż automatyki do bram poznań

montaż automatyki do bram słupca

montaż DVB słupca

montaż kamer słupca

napędy do bram poznań

napędy do bram słupca

szlabany poznań

telewizja przemysłowa poznań